Hakkımızda

Ana Sayfa / Kurumsal

Use your own screenshot.

SİZLERE DAHA İYİ HİZMET VEREBİLMEK İÇİN TEKNOLOJİYİ TAKİP EDİYORUZ...

Büyümemizde bize destek veren, verecek olan dost ve müşterilerimize sonsuz teşekkür ediyoruz.

D.Rafet ALTINTAŞ tarafından 1990 yılında Gebze Oto Sanayi de 1.500 m2 lik ilk şubesiyle hizmete başlamıştır Konusunda çeyrek asırdan fazla süredir hizmet veren firmamız ikinci kuşak genç nesilin de devreye girmesiyle sektörde daha dinamik bir yapı elde ederek sektörde hak ettiği yeri almıştır.

Firmamız Şekerpınar’daki 2000 m2 ’lik ve Gebze merkezdeki 400 m2 ’lik servis ve depo alanlarımızda binek, kamyonet, kamyon, otobüs, iş makinası ve forklift lastiklerinde toptan ve perakende satış ve servis hizmeti vermektedir.

Yeterli stok, ürün yelpazesi ve deneyimli personelimizle birlikte sektöre yön veren servis anlayışımız sayesinde müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için gerekli hizmet noktalarını son teknolojiye sahip ekipmanlarla kurmuş ve lastikçiliğin servisçiliğe dönüşmesinde önemli rol oynamıştır.

ALTINLAS OTOMOTIV oto lastik sektöründe; BRIDGESTONE, LASSA ve DAYTON Lastik Kaplama sektöründe de dünyanın önde gelen markası BANDAG ile kaplama hizmeti, akü sektöründe; İNCİ akü ve EAS akü, gibi konusunun önde gelen markalarının ana bayilikleri ile toptan ve perakende satış hizmeti vermektedir.

Verdiği hizmetler, güvenilirlik, dürüst çalışma ve sürekli müşteri memnuniyeti anlayışı ile hareket eden firmamız sürekli büyüyen bir ivme ile yolu devam etmektedir ve gelecekte de bu ivmelenmeyi korumak için aralıksız çalışmaya devam edecektir.

Büyümemizde bize destek veren, verecek olan dost ve müşterilerimize sonsuz teşekkür ediyoruz.