Sosyal Sorumluluk

Ana Sayfa / Kurumsal

ALTINLAS OTOMOTİV UNİCEF TÜRKİYE MİLLİ KOMİTESİ İŞBİRLİĞİ BASIN AÇIKLAMASI

ALTINLAS OTOMOTİV ile UNICEF Türkiye Milli Komitesi bir yıl boyunca sürecek işbirliğine başlıyor. Bu işbirliği kapsamında ALTINLAS OTOMOTİV’den dört adet LASSA & BRIDGESTONE markalı binek lastik alan her perekande müşterisi adına UNICEF Türkiye Milli Komitesine “Tedavi Edici Besin Paketi” bağışlanacaktır.

Altınlas'ın “UNICEF Hayat Veren Hediyeler”e 1 yıllık destek taahhüdü, çalışmaları gönüllü katkılarla yürüten UNICEF için çok değerli. Uzun süren savaşlar ve afetler nedeni ile halen milyonlarca çocuk açlık tehdidi altında. Her 15 saniyede 1 çocuğun beslenemediği için hayatını kaybettiği dünyamızda, Altınlas'ın müşterileri adına bağışlayacağı “Tedavi Edici Besin Paketi” 10 çocuğun birer günlük besinini sağlayacaktır.

İnci HASEKİ UNICEF
Türkiye Milli Komitesi Genel Müdürü

UNICEF ‘e 1 Yıllık Destek taahütü veren Türkiye’deki ilk lastik bayii olmanın gururunu hep birlikte yaşamaktayız. UNICEF ile iş birliğine başlamamızın en büyük nedenlerinden biri UNICEF’e yapılan bağış ve yardımların şeffaf bir yapıda yürütmeleridir. Bu işbirliğinde ki hedefimiz, farkındalık yaratarak daha yaşanılabilir bir dünya için yeni iyilik tohumları ekmektir.

Gökhan ALTINTAŞ
Altınlas Otomotiv Genel Müdürü

Kamuoyuna saygıyla duyurulur. 06.11.2019